TARASY TO NATURALNA I TRWAŁA ALTERNATYWA DLA TRADYCYJNYCH PŁYTEK.

Oferowane przez nas egzotyczne deski tarasowe: Bangkirai, Keruing, Massaranduba, Cumaru, Tatajuba, Merbau czy Ipe charakteryzują się bardzo dużą odpornością na destrukcję biologiczną przy zmiennych warunkach atmosferycznych w naszym kraju.

Czynnikami wpływającymi na to wysoka gęstość deski na taras oraz duża ilość zawartych w nim naturalnych olejów. Trwałość tych gatunków, nawet bez zastosowania impregnacji, jest kilkakrotnie większa niż impregnowanej sosny.

Ścisła struktura drewna nadaje mu piękną i gładką powierzchnię, natomiast szeroka paleta kolorystyczna, od słonecznych żółci po mahoniowe brązy i czerwienie, kształtuje unikalny klimat otoczenia oraz sprawia że deski na taras będą służyć i dawać satysfakcję użytkownikom przez wiele lat.

Cena deski na taras waha się w zależności od gatunku i grubości danego profilu.

Egzotyczna deska tarasowa dodaje prestiżu każdej inwestycji.

Wszystkie egzotyczne deski tarasowe posiadają pierwszą klasę trwałości i z powodzeniem mogą być stosowane na zewnętrzne tarasy, nie tracąc swych właściwości mechanicznych nawet przez kilkadziesiąt lat.

Deska tarasowa i kompozytowa stała się w ostatnich czasach materiałem wykorzystywanym przez projektantów i wykonawców do budowy tarasów w ogrodach, przy schodach, obok oczek wodnych czy basenów. Zapraszamy do skorzystania z oferty naturalnej i trwałej alternatywy dla tradycyjnych płytek, stosowanych na zewnątrz.

Zadzwoń! Gwarantujemy Ci profesjonalną realizację
i satysfakcję z wykonanych usług. 601 218 061
Informacje Kontaktowe