OSZCZĘDŹ SWÓJ CZAS I OBNIŻ KOSZTY

Założenie drenażu i automatycznego systemu nawadniającego zagwarantuje właścicielowi ogrodu odpowiednią gospodarkę wodną oraz oszczędność czasu i wody na jego podlewanie. Ponadto system umożliwi nawodnienie w odpowiedniej dla tej czynności porze dnia. Kalkulując czas potrzebny na podlanie roślin oraz oszczędność wody, założenie automatycznego systemu jest inwestycją, która się bardzo opłaca.

Piękny ogród w odpowiedni sposób nawodniony? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci to zrealizować. Firma Anker-Garden oferuje usługi profesjonalnego projektowania i specjalistycznego wykonawstwa automatycznych systemów nawadniających.

Pracujemy na sprawdzonych materiałach wyspecjalizowanych firm takich jak Irritrol, Hunter, K-Rain, Toro, Gardena, które dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi oferują wysokiej jakości produkty.

Na podstawie dostarczonego przez klienta projektu ogrodu wykonamy kompletny projekt systemu nawadniania. W przypadku zakupu u nas systemu nawadniającego oferujemy projekt gratis.

Zadzwoń! Gwarantujemy Ci profesjonalną realizację
i satysfakcję z wykonanych usług. 601 218 061
Informacje Kontaktowe