Profesjonalizm

nas wyróżnia

precyzja to

nasze motto

kompleksowe usługi ogrodnicze

Specjalizujemy się w łączeniu pasji ogrodniczej z projektowaniem i realizacją zieleni przydomowej, osiedli oraz przestrzeni miejskich. Nasze wieloletnie doświadczenie, umiejętności i wszechstronność daje gwarancję pełnego zadowolenia właściciela nowego ogrodu. Świadczymy usługi jednorazowe lub w postaci abonamentów miesięcznych, zapewniając fachową i kompleksową opiekę nad terenem zielonym.

Nawadnianie

Relaks w pięknym ogrodzie, a Twoja trawa i rośliny podlewają się same? Przyjdź do nas, pomożemy Ci to zrealizować.

Odśnieżanie

Zasypany podjazd i uliczki dojazdowe? Chętnie zadbamy o czystość i przejezdność wszelkich dróg i chodników.

Tarasy

Drewniany taras w ogrodzie, przy schodach, obok oczka wodnego lub basenu? Zbudujemy dla Ciebie naturalną i trwałą alternatywę dla tradycyjnych płytek.

Ogrody

Profesjonalny projekt, realizacja i pielęgnacja Twojego terenu zieleni? Dopasujemy ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb.

Wypożyczalnia

Dysponujemy szerokich wachlarzem różnych sprzętów stosowanych w ogrodnictwie. Zadzwoń, chętnie Ci go wypożyczymy.

Wycinka drzew

Zapewniamy sprawną i szybką wycinkę drzew, przycinanie drzew owocowych, zrębkowanie gałęzi, usługę rębaka oraz kompleksowe sprzątanie terenów.

„Dziękujmy tym, którzy czynią nas szczęśliwymi; to ogrodnicy sprawiają,
że nasze dusze zakwitają”

Marcel Proust

kim jesteśmy?

„Dziękujmy tym, którzy czynią nas szczęśliwymi; to ogrodnicy sprawiają, że nasze dusze zakwitają”
Marcel Proust

Chcesz być szczęśliwym?
Pomożemy Ci założyć ogród, który przyniesie Ci radość i ożywi Twój umysł swoim pięknem.

Wykonując nasze realizacje, łączymy piękno zieleni i funkcjonalność ogrodu wraz z odbiciem indywidualnego charakteru i potrzeb właściciela terenu. Pragniemy aby nasza praca przyniosła ukojenie i radość użytkowników nowego ogrodu.

"Wyhoduj w sercu zielone drzewa, z pewnością ptak na nich zaśpiewa"

Posiadamy również własny sklep ogrodniczy oraz wypożyczalnię maszyn RainGarden

Zadzwoń! Gwarantujemy Ci profesjonalną realizację
i satysfakcję z wykonanych usług. 601 218 061
Informacje Kontaktowe

opinie

Bardzo dziękuję firmie Anker-Garden za profesjonalizm i zaangażowanie jakim wykazali się podczas pracy w naszym ogrodzie. Mamy doskonale rozplanowany i wykonany system automatycznego nawadniania. Teraz dbanie o ogród to prawdziwa przyjemność, sprowadza się do naciśnięcia jednego guzika.

Ania i Sławek ze Słupna

Drewniany taras wykonany prawidłowo. Wszystko zgodnie z projektem. Solidne podpory. Drewno dobrze spasowane. Polecam firmę Anker-Garden.

Piotr z Warszawy

Pragnę serdecznie podziękować za jakość usługi wykonanej przez firmę Anker Garden. Bardzo uczciwy zespół, prężnie pracujący stworzył niezwykłą strefę chilloutu w moim ogrodzie. Rekomenduję firmę za rzetelność  i przestrzeganie terminów co jest dzisiaj rzadkością.

Mariola i Adam z Warszawy

Firma Anker Garden bardzo sumiennie i z najwyższą jakością dba o ogród w naszym przedszkolu BiMBO. Dzięki zaangażowaniu i współpracy z Anker Garden nasz ogród jest z każdym rokiem piękniejszy i bardziej zadbany. Dzieci czują się w nim bezpiecznie i mogą w pełni korzystać z jego uroków. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i serdecznie polecamy usługi Anker Garden.

Patrycja i Maciej, właściciele przedszkola Bimbo z Konstancina-Jeziorna